تعویض فیلتر کربن فشرده

تعویض فیلتر کربن فشرده

بهترین زمان برای تعویض فیلتر آب کربن بلاک چه زمانی است؟

 

فیلتر کربن بلاک (CTO) برای حذف کلر و آلاینده‌های شیمیایی از آب و بهبود طعم و بو استفاده می‌شود. این فیلتر، در واقع تکمیل کننده عملیات عملکرد کربن فعال گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی است. این مقاله از گروه بازرگانی ایوا به شما کمک می‌کند تا بهترین زمان برای تعویض فیلتر کربن بلاک را در دستگاه تصفیه آب خانگی خود تعیین کنید. همچنین حاوی نکاتی عالی برای ساده تر کردن استفاده از فیلتر کربن بلاک است.

 

برای خواندن مقاله فیلتر کربنی چییست و چه فایده ای در تصفیه آب دارد اینجا کلیک کنید

 

برای خواندن مقاله بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اینجا کلیک کنید

 

عملکرد فیلتر کربن بلاک

فیلترهای کربن بلاک از کربن فعال پوسته نارگیل (کوکونات) که ماده‌ای متخلخل است، ساخته شده است. منافذ موجود در آن، ذرات آلی را جذب می‌کند؛ کربن فعال متخلخل به دلیل افزایش سطح موجود برای جذب آلاینده‌ها، در فیلتر کردن آب ترجیح داده می‌شود.

 

برای خواندن مقاله فیلترهای کربنی اینجا کلیک کنید

 

برای خواندن مقاله فیلترهای کربن فعال اینجا کلیک کنید

 

نحوه تعیین بهترین زمان برای تعویض فیلتر کربن بلاک

اکنون که نحوه عملکرد فیلتر را درک نمودید. برخی از روش‌های تشخیص زمان تعویض فیلتر بیان می‌شود. اگرچه تشخیص خرابی فیلتر آب ممکن است دشوار باشد، اما دانستن برخی از علائم می‌تواند به شما کمک کند، مانند:

بو: کربن‌های فعال همان چیزی است که بوی بد را از آّب حذف می‌کند. اگر کارایی لازم را نداشته باشد، بوی بدی از آب، متصاعد می‌شود. پس هر زمان احساس غیرطبیعی نسبت به بوی آب داشتید، وقت آن است که فیلتر کربنی را تعویض کنید. همچنین ممکن است، بوی کپک و گندیدگی را استشمام کنید، در این مواقع، به شما توصیه می‌کنیم تمامی ‌فیلترها و هوزینگ‌ها را بررسی کنید و در برخی موارد برای یافتن منشا بو، شاید لازم باشد، شیلنگ‌ها و قطعات نیز بررسی شوند و برای رفع مشکل، حتی نیاز به تعویض فیلترها و قطعات و شیلنگ‌ها باشد.

 

برای خواندن مقاله ساختار هوزینگ دستگاه تصفیه آب اینجا کلیک کنید

طعم آب را بررسی کنید: اگر مثل قبل نیست، نشانه این است که فیلتر شما درست کار نمی‌کند. به طور خلاصه، عواملی مانند استفاده از فیلترهای بی کیفیت، عدم تعویض فیلتر و نو بودن قطعات و شیلنگهای دستگاه تصفیه آب، می‌تواند طعم و بوی بدی در آب، ایجاد کند.

 

برای خواندن مقاله تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب زیرسینکی اینجا کلیک کنید

 

میانگین طول عمر یک فیلتر کربن چقدر است؟

فیلترهای کربنی باید پس از حدود 6 تا 12 ماه استفاده مداوم، تعویض شوند. اگرچه این زمان، ممکن است با توجه به کیفیت محصول و آب، متفاوت باشد، اما به طور کلی، طول عمر این فیلترها، به میزان زیادی به کیفیت کربن، میزان استفاده، رطوبت و نوع آب بستگی دارد. چگالی کربن، مشخص می‌کند که چقدر فیلتر کربنی دوام می‌آورد. همچنین، فیلترهای کربنی برای رطوبت 60 تا 70 درصد محیط، مناسب هستند.

 

برای خواندن مقاله چه زمانی باید فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم اینجا کلیک کنید

 

چرا بهتر است، فیلتر کربن بلاک ربن را برای دستگاه تصفیه آب خانگی خود انتخاب کنید؟

ما بهترین محصولات را برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی شما داریم. فیلترهای کربن بلاک ربن، 100 درصد گیاهی هستند و از کربن فعال پوسته نارگیل برای کاهش طعم کلر در آب، کاهش بو و حذف ترکیبات آلی فرار (VOC) استفاده می‌کنند. این فیلتر، عملکرد عالی را با قیمت بسیار مقرون به صرفه ارائه می‌دهد.

ربن یک تولید کننده پیشرو در دستگاه تصفیه آب خانگی است و  بهترین فیلترها را برای جایگزینی ارائه می‌دهد. اگر به فیلتر کربن بلاک نیاز دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

برای خواندن مقاله تصفیه آب خانگی ربن اینجا کلیک کنید

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 02141063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *