بیمه شدگان و کارکنان سازمان تامین اجتماعی

بازرگانی ایوا

خرید اقساطی/اعتباری دستگاه تصفیه آب

بستر تامین اعتبار (بتا) چیست؟

سامانه بتا پلتفرم آنلاین ارائه طرح های اعتباری/اقساطی بانک رفاه به مشتریان است. در این پلتفرم مشتریانی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند (درحال حاضر مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی) امکان خرید اعتباری/اقساطی دستگاه تصفیه آب، لوازم خانگی و … از مراکز طرف قرارداد با بانک را خواهند داشت. همچنین پذیرندگان یا فروشگاه های سراسر کشور در صورت همکاری با بانک و با بهره گیری از امکانات این سامانه امکان فروش اقساطی به مشتریان معرفی شده از سوی بانک را دارند. دسترسی به این سامانه از طریق نشانی اینترنتی beta.refah-bank.ir برای مشتریان و تامین کنندگان متقاضی استفاده از این خدمت بر بستر اینترنت مهیا شده است.

بازرگانی ایوا، با بیش از 20 سال سابقه در حوزه دستگاه تصفیه آب و لوازم خانگی، امکان خرید اقساطی/اعتباری انواع دستگاه تصفیه آب زیر سینکی، فیلتر تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان و لوازم خانگی را به منظور رفاه حال مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، در سامانه بتا با شرایط استثنایی فراهم نموده است.

شرایط اقساط

شما می‌توانید برای آگاهی از شرایط اقساط و اطلاعات فنی بیشتر با شماره 02141063201 تماس حاصل فرمایید و یا با ارسال نام و شماره تماس خود از طریق فرم زیر، درخواست مشاوره ثبت نموده تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی چند مرحله‌ای بخریم؟

انتخاب تعداد مراحل دستگاه تصفیه آب سوالی است که بسیاری از خریداران قبل از خرید دستگاه تصفیه آب به ذهنشان خطور می‌کند. برای اولین بار، گروه بازرگانی ایوا، این مسئله را با بررسی مشخصات آب منزلتان حل کرده و بر اساس نیازتان، مدل های مناسب و تعداد مراحل ضروری برای دستگاه را به شما پیشنهاد می‌دهد. بسیار مشاهده شده که برندهای متفرقه موجود در بازار ایران با قیمت‌های مختلف عرضه می‌گردند که مشتری را برای خرید سردرگم می‌نماید؛ اما با بررسی قیمت دستگاه‌های ربن متوجه می‌شوید که قیمت ها با افزایش اصولی و استاندارد تعداد مراحل و سایر تجهیزات دستگاه، افزایش پیدا می‌نماید. شما می‌توانید با توجه به بودجه در نظر گرفته برای خرید نقدی و یا اقساطی دستگاه تصفیه آب، گزینه مناسب را انتخاب نمایید.