خدمات

بازرگانی ایوا

خدمات مشتریان بازرگانی ایوا

خدمات مشتریان ” ایوا سرویس ” با هدف اولیه سرویس و خدمات پس از فروش محصولات  بازرگانی ایوا با برندهای هیوندایی –ربن –اوا یونایتد و تامین قطعات و لوازم یدکی دستگاههای تصفیه آب و لوازم خانگی کوچک تأسیس گردید. این مرکز در راستای تامین و ارتقا ء رضایتمندی و افزایش وفاداری مشتریان و با رویکرد بـهبود فعالیت ها و فرایند های خود، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای سازمان حمایت از مصرف کنندگان را جهت رسیدگی به شکایات مشتریان و سنجش رضایت مندی مشتریان راه اندازی کرده است و همواره بالاترین میزان کیفیت و رضایتمندی بین شرکت های عرضه کنندة لوازم خانگی را کسب کرده است . همچنین در راستای نیل به این چشم انداز حرفه ای راهکارهای ذیل را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:

توجه ویژه به آموزش مستمر و افزایش ضریب دانش تیم CRM برای راهنمایی دقیق و موثر مشتریان
به کارگیری نیروی انسانی آموزش دیده شامل تیم کارشناسی بررسی فنی ، تست و انتخاب محصول متشکل از مدرسین سازمان فنی و حرفه ای ، رتبة های نخست المپیاد علمی تعمیرکاران کشور و مدرسین علمی و فنی در سطح کشور و به ویژه افرادی که در تعامل با مشتریان می باشند.
ثبت نظام مندhappy call دریافتی در قالب سیستم CRM برای پیگیری تا حصول نتیجه نهایی با هدف ایجاد حس رضایتمندی و خشنودی مشتریان می باشد.

مرکز تماس ایوا سرویس، در حال حاضر با بیش از 116مرکز خدمات مشتریان در تمام نقاط جغرافیایی ایران به ارائه خدمات و سرویس‌های گارانتی / وارانتی / نصب/ رفع عیوب محصولات به شکل حضوری و غیر حضوری می‌پردازند.