حیوانات خانگی

حیوانات خانگی

آب تصفیه برای حیوانات خانگی

حیوانات خانگی اکنون بیش از هر زمان دیگری به بخشی از خانواده تبدیل شده‌اند و مراقبت از آنها، به منظور حفظ سلامتیشان بسیار مهم است. ممکن است ساعت‌ها صرف تحقیق درباره سالم‌ترین غذا برای حیوانات خانگی شود، اما آب سالم اغلب فراموش می‌شود. مزایای بسیاری در آب تصفیه شده وجود دارد. با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه باشید تا در مورد دلایل عالی، دادن آب تصفیه شده به حیوانات خانگی بیشتر بدانید.

 

آب تصفیه، حیوانات خانگی را هیدراته نگه می‌دارد

حیوانات خانگی مانند انسان هستند؛ بنابراین مشابه انسان برای هیدراته نگه داشتن خود و همچنین خنک شدن به آب نیاز دارند.

وقتی حیوانات خانگی به آب تصفیه شده‌ای که طعم فوق العاده‌ای دارد، دسترسی داشته باشند، تمایل به نوشیدن بیشتر از آن خواهند داشت. هرچه آب بیشتری بنوشند، احتمال کم آبی بدنشان بعد از یک روز بازی در زیر آفتاب داغ کمتر است.

هیدراته ماندن، عفونت‌های دستگاه ادراری را که سگ‌ها از آن رنج می‌برند، کاهش می‌دهد. اگر سگ شما اغلب مریض می‌شود، نوشیدن آب بیشتر به او کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان بهبود یابد. آب تصفیه شده تنها با هیدراته نگه داشتن حیوان خانگی، می‌تواند به او کمک کند.

 

برای خواندن مقاله هیدراتاسیون بدن اینجا کلیک کنید

 

از سموم محافظت خواهند شد

مهمترین چیز در مورد نوشیدن آب تصفیه شده این است که از حیوانات خانگی در برابر سموم محافظت می‌کند. اگرچه آب لوله کشی، فرآیند تصفیه خود را طی می‌کند، اما در هر منطقه‌ای ممکن است، نحوه انجام فرآیند تصفیه متفاوت باشد. این بدان معنی است که آب لوله کشی ممکن است به درستی تصفیه نشود.

 

برای خواندن مقاله آیا آب شهری نیاز به تصفیه دارد اینجا کلیک کنید

 

علاوه بر این، همیشه احتمال نشت آلاینده‌ها وجود دارد. مس یافت شده در اکثر لوله‌های زنگ زده خانه‌های قدیمی‌ با بیماری‌های کبد و کلیه در انسان و حیوانات مرتبط است. خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت، آب را از آلودگی‌ها پاک می‌کند.

 

برای خواندن مقاله مشکلات آب چیست اینجا کلیک کنید

 

برای خواندن مقاله تصفیه آب خانگی ربن اینجا کلیک کنید

 

حیوانات خانگی سالم‌تر خواهند بود

نوشیدن آب تصفیه، حیوان خانگی را در سلامت کامل نگه می‌دارد زیرا به آنها کمک می‌کند تا بدن خود را از شر سموم نجات دهند. آب فیلتر شده برای سگ، بهترین گزینه است. به خصوص برای سگهایی که سیستم گوارشی حساس‌تر یا سیستم ایمنی ضعیف‌تری دارند مانند نژادهای کوچک یا سگ‌های مسن.

آب تمیز و تصفیه شده، حیوان خانگی را در طول زندگی، سالم و قوی نگه می‌دارد زیرا آب تمیز به رشد و شکوفایی سلول‌های آنها کمک می‌کند. این به آنها بهترین شانس را برای بهبودی از بیماری‌ها و داشتن یک زندگی نسبتاً بدون درد می‌دهد.

 

برای خواندن مقاله چرا باید آب تصفیه شده بنوشیم اینجا کلیک کنید

 

آب تصفیه شده سرد برای بدن آنها مفید است

این باور نادرست که آب سرد برای سگ مضر است و می‌تواند منجر به نفخ خطرناک شود، همیشه وجود داشته است.

اما، آب سرد در واقع می‌تواند سگ را از نوشیدن بیش از حد و خیلی سریع باز دارد. بنابراین دادن آب سرد و تصفیه شده از یخچال به حیوان خانگی، نسبت به آب گرم دارای مزیت است.

 

برای خواندن مقاله انواع فیلترهای آب یخچال اینجا کلیک کنید

 

کلر کمتری در آب تصفیه شده وجود دارد

مزایای زیادی برای آب تصفیه شده وجود دارد و یکی دیگر از این مزایای بزرگ، این است که فیلتر کربنی موجود در دستگاه تصفیه آب، مقدار کلر موجود در آب آشامیدنی را کاهش می‌دهد. نوشیدن کلر از طریق آب لوله کشی می‌تواند آسیب عمده‌ای به سلول‌های زنده وارد کند. همچنین می‌تواند منجر به سرفه و دشواری در تنفس شود.

 

برای خواندن مقاله کلرزنی، فرآیند مهم در تصفیه آب اینجا کلیک کنید

 

نکته ترسناک این است که حیوانات خانگی نسبت به عوارض جانبی منفی کلر، حساسیت بیشتری دارند، زیرا سیستم گوارش آنها برای مقاومت در برابر این ماده شیمیایی ساخته نشده است. بهترین کاری که می‌توانید برای حیوان خانگی خود انجام دهید، این است که از دستگاه تصفیه آب با فیلتر کربنی با کیفیت برای حذف کلر از آب آشامیدنی آنها استفاده کنید.

 

برای خواندن مقاله هر آنچه لازم است درباره فیلترهای کربنی بدانید اینجا کلیک کنید

 

آب تصفیه، لکه اشک را کاهش می‌دهد

لکه‌های اشک علائم تیره رنگی هستند که در زیر چشم سگ ایجاد می‌شوند که بیشتر در مورد سگ‌هایی که خزهای رنگ روشن دارند، قابل توجه است.

این لکه‌ها، به دلیل رژیم غذایی نامناسب و همچنین به دلیل آب لوله کشی حاوی سموم ظاهر می‌شوند. هر چه لکه اشک بزرگتر باشد، سموم بیشتری از طریق غذا و از طریق آب تصفیه نشده وارد بدن سگ شده است.

خرید دستگاه تصفیه آب برای خانه و دادن آب تصفیه به حیوانات خانگی، اندازه لکه‌های اشک آنها را کاهش می‌دهد.

 

برای خواندن مقاله چرا باید از دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم اینجا کلیک کنید

 

به طور خلاصه، مزایای آب تصفیه بیشتر از هزینه‌های اضافی است که ممکن است متحمل شوند. آب تصفیه از حیوانات خانگی در برابر سموم محافظت می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا زندگی سالم و طولانی تری داشته باشند.

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 41063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *