باورهای غلط در مورد دستگاه تصفیه آب

باورهای غلط در مورد دستگاه تصفیه آب

باورهای غلط درباره دستگاه‌های تصفیه آب

 

در دنیای تصفیه آب RO، شایعات و باورهای غلط اغلب راه را برای درک آنچه واقعاً تضمین کننده آب آشامیدنی سالم است، با سختی همراه می‌کند. از باورهای قدیمی در مورد روش‌های تصفیه گرفته تا تردید در مورد اثربخشی فن‌آوری‌های مدرن، این باورهای غلط می‌توانند مانع از جستجوی ما برای آبرسانی پاک‌تر و خالص‌تر شوند. با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه باشید تا این باورهای غلط رایج پیرامون دستگاه تصفیه آب RO را از بین ببریم، و حقایقی را روشن کنیم که راه را برای یک تجربه نوشیدنی شفاف‌تر و ایمن‌تر برای همه هموار سازد.

 

برای خواندن مقاله RO یا اسمز معکوس چیست اینجا کلیک کنید

 

جوشاندن آب، آب تصفیه شده فراهم می‌کند

جوشاندن به عنوان یک روش رایج برای از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا از آب عمل می‌کند. نیاز است آب حداقل به مدت 20 دقیقه جوشانده شود و سپس باید زمانی صبر نمود تا خنک شود. جوشاندن آب، ناخالصی‌های محلول مانند باقی مانده آفت کش‌ها، فلزات سنگین، محصولات جانبی کلردار و ترکیبات آلی را از بین نمی‌برد.

 

برای خواندن مقاله جوشاندن آب قلیایی اینجا کلیک کنید

 

علاوه بر این، وضعیت عاری از بیماری زایی آب تا زمان مصرف تضمین نمی‌شود. اگر آب جوشیده در معرض هوا باشد، می‌تواند مجدداً آلوده شود و خلوص آن به خطر بیفتد. در حالی که جوشاندن مفید است، اما ایمنی مطلق را تضمین نمی‌کند.

دستگاه تصفیه آب RO ربن، از بهترین فناوری فیلتراسیون برای ارائه آب آشامیدنی سالم استفاده می‌کند. فیلتر ممبران (غشا) آن دارای بالاترین کیفیت و قادر به حذف فلزات سنگین است.

 

دستگاه‌های تصفیه آب، آب را از مواد معدنی حیاتی محروم می‌کند

اگر چه ممکن است برخی از روش‌های خاص تصفیه آب، مواد معدنی ضروری را حذف کنند، اما به طور کلی این موضوع درست نیست. دستگاه تصفیه آب RO ربن، نه تنها آب را تصفیه می‌کند، بلکه به دلیل دارا بودن فیلتر مینرال (معدنی) مواد معدنی طبیعی و ضروری مانند کلسیم و منیزیم را نیز به آن اضافه می‌کند که معمولاً توسط فیلتر ممبران در طول فرآیند تصفیه حذف می‌شوند.

 

برای خواندن مقاله افزودن مواد معدنی به آب اینجا کلیک کنید

 

علاوه بر این، دستگاه تصفیه آب ربن، آب تصفیه غنی شده با خاصیت قلیایی را از طریق فیلتر آلکالاین منحصر به فرد خود فراهم می‌کند. بنابراین با خرید دستگاه تصفیه آب 7 مرحله‌ای ربن، این امکان را دارید که از آب تصفیه شده با خاصیت قلیایی و معدنی، برخوردار باشید.

 

هدر رفت آب قابل توجه دستگاه تصفیه آب RO

در طی فرآیند تصفیه RO، TDS (سختی) و آلاینده‌های فلزی خطرناک از آب منبع حذف می‌شوند و فاضلاب حاوی این مواد شیمیایی را تولید می‌کنند. حجم آب دفع شده به کیفیت آب ورودی بستگی دارد. سطوح TDS بالاتر در آب منبع، منجر به افزایش حجم دفع آب می‌شود. با این حال، این مساوی با هدر دادن آب نیست.

 

هزینه نگهداری بالاتر

تصور غلط در مورد هزینه‌های بالای نگهداری سیستم‌های RO کاملاً بی اساس است. پس از خرید یک دستگاه تصفیه آب، تعویض فیلتر بر اساس منبع آب در زمانهای مشخص، ضروری است. معمولاً فیلترهای الیافی و کربنی که قبل از فیلتر ممبران قرار می‌گیرند، بهتر است در فواصل زمانی 3 تا 6 ماه تعویض شوند. سایر فیلترها معمولا در بازه زمانی 1 تا 2 سال نیاز به تعویض دارند. تعویض به موقع فیلترها، باعث می‌شود تا هزینه‌های گزافی برای تعمیر و نگهداری دستگاه متحمل ‌نشوید و دستگاه رویکردی مقرون ‌به ‌صرفه و کارآمد ارائه ‌دهد.

 

در آخر

اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب هستید، از این باورهای غلط دوری کنید. برای خرید دستگاه‌های تصفیه آب درجه یک، با ما تماس بگیرید. ربن یک برند برتر تصفیه آب است که به دلیل کیفیت خود، شناخته شده و معتبر است.

 

برای خواندن مقاله آنچه درباره نوشیدن آب غلط است اینجا کلیک کنید

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 02141063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *