تصفیه آب ورودی ساختمان

تصفیه آب ورودی ساختمان

آیا تصفیه آب ورودی ساختمان ارزش استفاده را دارد؟

 

سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان می‌تواند آب را در نقطه ورود فیلتر کرده و آلاینده‌هایی مانند رسوبات و کلر را از آب حذف کند. در این مقاله از گروه بازرگانی ایوا هزینه‌ها و مزایای یک سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان را بررسی خواهیم کرد. همچنین اطلاعات صحیحی در مورد قابلیت‌ها و محدودیت‌های این تجهیزات به شما ارائه خواهیم داد.

 

برای خواندن مقاله آب چاه اینجا کلیک کنید

 

فیلترهای مورد استفاده در تصفیه آب ورودی ساختمان

از فیلترهای رایج مورد استفاده در تصفیه آب ورودی ساختمان، فیلترهای الیافی و کربنی هستند که می‌توانند رسوبات و کلر را از بین ببرند. بر اساس تحقیقات علمی، کلر در هنگام تماس با پوست (به ویژه برای نوزادان و افراد با پوست حساس) می‌تواند باعث تحریک و آلرژی شود. حذف کلر آب می‌تواند خطرات را به حداقل برساند. علاوه بر این، رسوبات ممکن است حاوی آلاینده‌های خطرناک باشد. تصفیه آب ورودی ساختمان می‌تواند این موارد را حذف کند. فیلترهای الیافی از 1 تا 50 میکرون وجود دارد. هر چه مقدار میکرون آن پایین‌تر باشد، فیلتر دقیق‌تر است و سیستم قادر است ذرات کوچکتر و آلاینده‌های بیشتری را حذف کند. همچنین، فیلتر کربنی برای جذب و حذف بیشترین مقادیر کلر، موثرترین نوع فیلتر محسوب می‌شود.

 

برای مشاهده مشخصات و قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان اینجا کلیک کنید

 

قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان

به طور معمول، قیمت دستگاه‌های تصفیه آب ورودی ساختمان شامل کل تجهیزات، قطعات و نصب می‌باشد. به دلیل نوع، سایز و تعداد فیلترهای مورد استفاده و قابلیت‌های مختلف هر سیستم، دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان در قیمت‌های مختلفی وجود دارد.

 

برای مشاهده مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان اینجا کلیک کنید

 

مزایای تصفیه آب ورودی ساختمان

سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان با حذف رسوبات و کلر، می‌تواند به محافظت از تاسیسات ساختمان، شیر، سیستم‌های آب گرم و سایر لوازم خانه کمک کند. به این دلیل که رسوب کمتری وجود دارد که در لوله‌ها و سایر تجهیزات تجمع کند. که باعث کارآمد شدن لوازم خانه و کاهش مصرف انرژی می‌شود و طول عمر مفید دستگاه‌ها را افزایش  می‌دهد.

 

آیا سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان برای آب آشامیدنی هم مناسب است؟

سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان، برای دوش گرفتن، شستشو و اهداف دیگر، سیستمی ‌مقرون به صرفه است. اما اگر برای آشامیدن نیاز به آب تصفیه دارید، به ویژگی‌ها و پیچیدگی‌های بیشتری در سیستم تصفیه مورد استفاده، نیاز دارید.

 

برای خواندن مقاله تفاوت قیمت فیلترهای تصفیه آب در چیست اینجا کلیک کنید

 

در هر حال، برای داشتن آب آشامیدنی ایمن و خالص، باید از یک سیستم تصفیه تخصصی‌تر استفاده کنید مانند دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO)، که می‌توانید در زیر سینک نصب کنید. دستگاه تصفیه آب شامل 5 مرحله تصفیه یا تعداد مراحل بیشتر، است. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس زیرسینکی، می‌تواند فلزات سنگین و میکروارگانیسم‌ها را به طور کامل از بین ببرد و به شما اطمینان ‌دهد که از مصرف مواد شیمیایی مضر جلوگیری می‌کنید.

 

چرا نصب تصفیه آب ورودی ساختمان مهم است؟

کلر به عنوان یک ماده شیمیایی خشن شناخته شده است، به همین دلیل، محبوب ترین ماده برای ضد عفونی در منابع آب شهری است. کلر می‌تواند به طور موثری باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های موجود در آب را از بین ببرد. با این حال، مکانیسم واکنش کلر می‌تواند بر سلولهای انسانی تأثیر بگذارد. افراد هنگام نوشیدن آب دارای کلر ممکن است در معرض خطرات بیماری‌هایی مانند سرطان قرار گیرند. و همانطور که بیان شد کلر ممکن است باعث تحریکات پوستی شود.

 

برای خواندن مقاله نکات سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان اینجا کلیک کنید

 

همچنین اثرات کوتاه مدت و بلند مدت می‌تواند وجود داشته باشد، بنابراین خرید و نصب تصفیه آب ورودی ساختمان ضروری است.

در آخر، اگر می‌خواهید از خود و خانواده محافظت کامل کنید، می‌توانید با سرمایه گذاری در خرید حداقل یک سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان، به آب بدون رسوبات و کلر دسترسی داشته باشید. گروه بازرگانی ایوا با آنالیز رایگان آب، سیستم مناسب برای شما را، از برند معتبر ربن پیشنهاد می‌دهد.

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 02141063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *