مزیت های آب تصفیه

مزیت های آب تصفیه

4 مزیت باور نکردنی آب تصفیه

 

این موضوع که آب تصفیه شده می تواند برای سلامتی و لذت انسان از نوشیدن آب مفید باشد، بر کسی پوشیده نیست. اما به جز مزایای سلامتی، مزایای دیگری نیز برای آب تصفیه وجود دارد که کمتر شناخته شده است. در این مقاله از گروه بازرگانی ایوا چند مزیت باور نکردنی آب تصفیه شده برای حیوانات خانگی، گیاهان و موارد دیگر را بررسی خواهیم کرد.

 

آب تصفیه شده می تواند طعم قهوه و چای را بهبود ببخشد

طعم قهوه یا چای را با استفاده از آب تصفیه می‌توان بهتر کرد. نمک‌ها، فلزات و مواد معدنی موجود در آب تصفیه نشده می‌توانند به نوشیدنی‌های گرم، طعم فلزی ناخوشایندی بدهند. اما با خرید یک دستگاه تصفیه آب RO (اسمز معکوس) 5 مرحله‌ای، می‌توانید اطمینان داشته باشید که 99.6 درصد TDS  (سختی آب) حذف می‌شود و سرب، کروم و …  کاهش می‌یابد. آب تصفیه می‌تواند طعم نوشیدنی های گرم را بسیار خوشمزه‌تر کند.

 

برای خواندن مقاله نوشیدن آب در محل کار اینجا کلیک کنید

 

آب تصفیه شده، وضعیت ظاهری وسایل و ظروف آشپزی را در حالت خوبی نگه می‌دارد

فلزات، املاح و مواد معدنی موجود در آب می‌توانند به مرور زمان جمع شوند و باعث کدر شدن و تغییر رنگ وسایل و ظروف شوند. مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم که معمولاً در آب سخت یافت می‌شوند، ترکیب شده و کربنات کلسیم ایجاد می‌کنند که می‌تواند منجر به تشکیل رسوب آهک روی کتری چای، قهوه‌ساز یا قابلمه شود. در نتیجه، انباشته‌ای ایجاد می‌کند که به سختی از بین رفته و می‌تواند از نظر مالی و زیست‌محیطی، هزینه‌بر باشد. هیچ‌کس تمایل ندارد لوازم خانگی خود را پیش از موعد، دور بیندازد، بنابراین انجام هر کاری برای حفظ شکل ظاهری آن‌ها باید در اولویت قرار گیرد. دستگاه تصفیه آب 5 مرحله‌ای RO، قادر است سختی آب را کاهش دهد و به اطمینان از ماندگاری و کارکرد طولانی‌تر کمک ‌کند.

 

برای خواندن مقاله دلایل نصب تصفیه آب اینجا کلیک کنید

 

آب تصفیه شده حیوانات خانگی را سالم و شاد نگه می‌دارد

آب به اندازه سلامت انسان بر سلامت حیوانات نیز تأثیر می‌گذارد. حیوانات خانگی به مقادیر بیش از حد نمک، فلزات و مواد معدنی حساس هستند و کاهش حضور این مواد در آب آشامیدنی حیوان خانگی، سرمایه‌گذاری خوبی برای سلامتی آنها به شمار می‌رود. آب سخت (آبی که محتوای معدنی بالایی دارد) باعث بروز بیماری‌های دستگاه ادراری در برخی از حیوانات خانگی می‌شود.

 

برای خواندن مقاله حیوانات خانگی اینجا کلیک کنید

 

آب تصفیه شده باعث رشد گیاهان می شود

گیاهان، موجودات زنده‌ای هستند که می‌توانند انواع مختلفی از شرایط محیطی را تحمل کنند. یکی از عناصری که می‌تواند بر رشد و نمو آنها تأثیر زیادی بگذارد، آب است. گیاهان به عناصری مانند فلوراید بسیار حساس هستند که می‌تواند در بافت‌های گیاه تجمع و فتوسنتز را مهار کند، بنابراین به دلیل کمبود کلروفیل، برگ‌ها زرد می‌شوند.

علاوه بر این، نرم کننده های آب با مقادیر زیاد سدیم نیز می توانند برای گیاهان، سمی باشند. این مواد نرم کننده ممکن است به آب شهری اضافه شوند تا به تعادل مواد معدنی موجود در آب سخت کمک کنند. با این حال، سطوح بالای سدیم باعث رشد بهینه گیاه نمی‌شود. بهترین راه حل برای داشتن آب مطلوب برای رشد گیاه، خرید یک دستگاه تصفیه آب RO پنج مرحله ای است.

 

گیاهان، حیوانات خانگی و لوازم خانگی خود را با آب تصفیه شده در حالت مناسب نگه دارید

همه اینها در انتخاب یک دستگاه فیلتراسیون پرقدرت برای حذف TDS و سایر عناصر ناخواسته از آب، برای حمایت از گیاهان، حیوانات خانگی و لوازم خانگی خلاصه می شود. دستگاه‌های تصفیه آب RO ربن تقریباً تمام مواد جامد محلول (TDS) را حذف کرده و چیزی جز آب با طعم خالص‌تر باقی نمی‌ماند. این می‌تواند برای شما و خانوادتان، لذت تجربه آب با طعم و کیفیت عالی را به ارمغان آورده و همچنین برای حیوانات، گیاهان و لوازم خانگی نیز مناسب است.

 

برای خواندن مقاله چگونه نیتران را از بدن دفع کنیم اینجا کلیک کنید

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 02141063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *