وبا

آیا تصفیه آب می‌تواند از وبا جلوگیری کند؟

 

آب آلوده یکی از شایع‌ترین دلایل انتقال بیماری‌هایی مانند وبا به شمار می‌رود، آلودگی دست‌ نیز ممکن است موجب انتقال بیماری شود. در مناطقی که تصفیه آب آشامیدنی و فاضلاب به درستی انجام نمی‌شود، این بیماری به سرعت گسترش می‌یابد. بهترین روش برای پیشگیری، نوشیدن آب تصفیه است. با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه باشید تا در این باره اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

وبا

وبا یک بیماری مهلک ناشی از آب آلوده است، این بیماری یک عفونت باکتریایی روده کوچک است که علائم آن می‌تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. باکتری ویبریو کلرا باعث وبا می‌شود و با علائمی ‌مانند اسهال، استفراغ و گرفتگی عضلات همراه است. این بیماری منجر به کم آبی بدن می‌شود.

 

برای خواندن مقاله آب آلوده اینجا کلیک کنید

 

آب آشامیدنی آلوده، بهداشت نامناسب و غذای ناایمن از عوامل ایجادکننده وبا هستند؛ برای پیشگیری از بیماری، تصفیه آب آشامیدنی ضروری است.

 

مهمترین گام در پیشگیری از وبا

پیشگیری از وبا برای محافظت در برابر بیماری‌ها‌ی منتقله از طریق آب ضروری است. شیوع وبا در گذشته زندگی میلیون‌ها‌ نفر را تحت تاثیر قرار داده است. سازمان بهداشت جهانی بر بهداشت کافی، دسترسی به آب آشامیدنی سالم، ترویج بهداشت و تزریق واکسن‌ برای جلوگیری از شیوع وبا تأکید دارد. اقدامات زیر برای پیشگیری از وبا بسیار حائز اهمیت است:

 

آب سالم بنوشید و استفاده کنید

آب تصفیه، ایمن ترین گزینه برای نوشیدن آب است. بهتر است برای پخت غذا، تهیه یخ و بهداشت دهان نیز از آب تصفیه استفاده کنید. اگر به دستگاه تصفیه دسترسی ندارید، با جوشاندن آب از ایمنی آن اطمینان حاصل کنید.

 

برای خواندن مقاله بهداشت در سفر اینجا کلیک کنید

 

دستان خود را با آب و صابون بشویید

قبل از خوردن یا دست زدن به غذا و قبل از غذا دادن به کودکان، حتماً دستان خود را با آب و صابون بشویید. بهداشت شخصی خود را از نظر استحمام و شست و شوی لباسها رعایت کنید.

 

آیا آب آشامیدنی در برابر وبا مصون است؟

از آنجایی که دسترسی به آب آشامیدنی تمیز یکی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از وبا است، ضروری است که از نوشیدن آب سالم، اطمینان حاصل کنید. آب ممکن است دارای ناخالصی‌ها‌یی باشد که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست؛ استفاده از تصفیه کننده آب در حذف این مواد، موثر و کارآمد می‌باشد. یک دستگاه تصفیه آب نه تنها می‌تواند ناخالصی‌ها‌ی محلول را از آب حذف کند بلکه  قادر است عوامل بیماری زا مانند ویروس‌ها‌ و باکتری‌ها‌ را نیز از بین ‌ببرد، بنابراین موثرترین راه‌حل برای جلوگیری از بیماری‌ها‌ی منتقله از طریق آب محسوب می‌شود.

 

برای خواندن مقاله دستگاه تصفیه هوا اینجا کلیک کنید

 

نحوه انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی RO برای محافظت در برابر وبا

وبا بیماری خطرناکی است که با رعایت اصول بهداشتی و فقط مصرف آب آشامیدنی سالم قابل پیشگیری است. سرمایه گذاری روی یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت می‌تواند به محافظت در برابر بیماری‌ها کمک کند.

دستگاه تصفیه آب RO ربن، یکی از گزینه‌های ایده آل برای اطمینان از سالم و خالص بودن آب آشامیدنی است. در این دستگاه‌ها از مراحل متعدد برای تصفیه آب استفاده می‌شود. دستگاه‌ها‌ی تصفیه آب ربن از نظر قابلیت اطمینان، ایمنی و کیفیت متمایز هستند. ایوا در بیش از 20 سال فعالیت خود، میلیونها مشتری راضی دارد که در مورد آب آشامیدنی تمیز به محصولات و خدمات ربن اعتماد دارند.

برخی از ویژگی‌ها‌ی دستگاه تصفیه آب  RO ربن به شرح زیر می‌باشد:

  • فرآیند تصفیه چندگانه
  • افزودن مواد معدنی لازم
  • ایجاد آب قلیایی
  • استفاده از مخزن ذخیره آنتی باکتریال
  • فیلترها و اتصالات فودگرید (دارای استاندارد خوراکی)
  • حداقل هدر رفت آب
  • دارای گواهینامه CE

همه این خصوصیات، دستگاه‌های تصفیه آب RO ربن را ایده‌آل می‌سازند. با خرید محصولات ربن، با اطمینان از سالم بودن، آب بنوشید و نگران ابتلا به بیماریهایی مانند وبا نباشید.

 

برای خواندن مقاله از خرید بطری آب آشامیدنی خسته شده اید اینجا کلیک کنید

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 02141063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *