استاندارد های دستگاه تصفیه آب

استاندارد های دستگاه تصفیه آب

استاندارد های تصفیه آب

مهر و موم طلایی WQA قدیمی‌ترین برنامه آزمایش کیفیت و صدور گواهینامه در صنعت تصفیه آب است. علامت مهر و موم طلایی که به راحتی قابل تشخیص است به مصرف کنندگان این امکان را ‌می‌دهد که قبل از مصرف بدانند که محصولات طبق استاندارد کار ‌می‌کنند و برای مصارف خانگی ایمن هستند. با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه باشید تا درباره استاندارد های تصفیه آب، اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

برای خواندن مقاله نکات خرید دستگاه تصفیه آب اینجا کلیک کنید

 

گواهینامه‌های صنعت

گواهی محصول نشان ‌می‌دهد که یک سازمان شخص ثالث، عملیات سازنده را برای اطمینان از رعایت دستورالعمل‌های فرآیندهای تولید و مواد مورد استفاده نظارت کرده است. محصولات، برای اطمینان از انطباق با استاندارد های صنعت، عملکرد و الزامات گواهینامه آزمایش ‌می‌شوند.

تولیدکنندگان و تامین کنندگان ‌می‌توانند برای اکثر محصولاتی که با آب آشامیدنی تماس دارند، گواهینامه مهر و موم طلایی را دریافت کنند. گواهینامه، همه چیز را از مواد شیمیایی گرفته تا اجزای لوله کشی و سیستم‌های فیلتراسیون و نرم کننده‌های آب، پوشش ‌می‌دهد.

 

استاندارد های دقیق

استانداردها دقیق و مختص محصولات تایید شده هستند. استانداردها بسیاری از فنآوری‌های تصفیه آب را پوشش ‌می‌دهند. برخی از استانداردها، ضدعفونی کردن با اشعه ماوراء بنفش را پوشش ‌می‌دهند.

 

برای خواندن مقاله پرتو فرابنفش در تصفیه آب اینجا کلیک کنید

 

 در حالی که برخی دیگر تضمین ‌می‌کنند که دستگاه‌های تصفیه آب مبتنی بر اسمز معکوس، مطابق ادعا عمل ‌می‌کنند. صدور گواهینامه همچنین تأیید ‌می‌کند که تولیدکنندگان اقدامات خوبی برای خدمات مشتری دارند و همچنین اطلاعات کافی درباره محصول را ارائه ‌می‌دهند.

 

برای خواندن مقاله اسمز معکوس چیست و چگونه عمل می کند اینجا کلیک کنید

 

بازرسی سالانه و آزمایش مجدد

هنگا‌می‌که شرکت‌ها این فرآیند سخت را طی می‌کنند، باید محصولات گواهی‌شده خود را به طور متناوب آزمایش کنند و به بازرسی‌های سالانه سازمان‌های استاندارد تحویل دهند تا اطمینان حاصل شود که محصولات همچنان استانداردهای اخذ شده را برآورده می‌کنند یا از آنها فراتر می‌روند.

 

مزایای گواهی محصول

استاندارد WQA به مصرف کنندگان نهایی، خرده‌فروشان و تنظیم‌کننده‌ها این مزیت را ارائه می‌دهد که بدانند یک شخص ثالث معتبر نه تنها توانایی محصول را برای گذراندن آزمایش‌های دقیق مطابق با استانداردهای صنعت ارزیابی کرده است، بلکه بررسی فرآیند تولید محصولات گواهی‌شده قابل تکرار است.

این استاندارد، یک گواهینامه چند وجهی است که محصولات را به طور گسترده برای ارزیابی مواردی مانند یکپارچگی ساختاری، توانایی محصول در کاهش آلاینده‌ها و ایمنی موادی که در تماس با آب هستند، آزمایش می‌کند. یک دستگاه تصفیه آب تأیید شده دارای علامت WQA، متمایز است که نشان ‌می‌دهد محصول مورد ارزیابی و آزمایش قرار گرفته است.

 

حفاظت از مصرف کننده

دستگاه‌های دارای مهر و موم طلایی به مصرف کنندگان این اطمینان را ‌می‌دهند که توانایی حذف بسیاری از آلاینده‌ها از آب را دارند.

 

ثبات نظارت

برنامه‌های WQA بازرسی‌های سالانه انجام می‌دهند تا تأیید کنند که محصولات تولید شده و فرآیند ساخت آنها، به طور مداوم ارزیابی می‌شوند. تمام محصولات گواهی شده مجاز به داشتن علامت مهر طلایی برای مدت پنج سال هستند. در پایان این دوره، محصول باید دوباره تست شود تا از تطابق مداوم با استاندارد WQA اطمینان حاصل شود.

انجمن کیفیت آب (WQA)، مانند سایر آژانس‌های آزمایش و صدور گواهینامه، به طور کامل توسط ANSI و SCC تایید ‌می‌شود.

انجمن کیفیت آب تنها در صورتی علامت مهر و موم طلایی را صادر ‌می‌کند که محصولات با الزامات آزمایش‌های استاندارد مطابقت داشته باشد و شرکت دارای گواهی، طرح‌های برنامه مهر طلایی WQA را برآورده کند. انجمن کیفیت آب، فهرستی از محصولاتی را که مطابق با استانداردهای NSF/ANSI آزمایش و تایید کرده است، ارائه ‌می‌کند.

 

برای خواندن مقاله استانداردهای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی که بهتر است بدانید اینجا کلیک کنید

 

مهر و موم طلایی، تأییدیه مستقل جهانی را ارائه ‌می‌دهد که محصولاتی مانند دستگاه‌های تصفیه آب آشامیدنی، اجزای سیستم آب آشامیدنی، مواد شیمیایی و نرم کننده‌های آب برای مصارف خانگی ایمن بوده و در حذف یا کاهش برخی آلاینده‌ها موثر هستند.

به بیان خلاصه، برنامه گواهینامه پایداری WQA تأیید شخص ثالثی را ارائه ‌می‌دهد که یک محصول در تمام مراحل چرخه عمر خود از نظر زیست محیطی مسئول است: از مواد خام، تولید، توزیع، مرحله استفاده، تا دور ریختن در پایان عمر.

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 41063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *