آبسردکن یا آب بطری؟

آبسردکن یا آب بطری؟

از آبسردکن استفاده کنیم یا آب بطری؟

دسترسی به آب تمیز یکی از ضروریات زندگی است. همه ما هر روز از آن استفاده می کنیم و این تبدیل به چیزی شده است که همه آن را امری بدیهی می دانیم. اما علیرغم اینکه آب چیزی است که به معنای واقعی کلمه نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم، اما تامین آب می‌تواند گران باشد و گاهی اوقات نیز بهترین مزه را ندارد. با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا، همراه باشید تا پاسخ این سوال را پیدا کنیم که آیا باید برای تامین آب، از بطری آب یا یک آبسردکن  استفاده کنید؟

 

یک گزینه کم‌هزینه ولی با تاثیر کم

آب بطری فوق‌العاده محبوب است و هنوز هم در مقادیر زیادی فروخته می‌شود. اگر خارج از خانه هستید، یک گزینه راحت و مفید است. اما این یک راه کارآمد برای تامین آب برای بیش از یک نفر به صورت همزمان، به ویژه در محیط های کاری نیست. در حالی که آبسردکن‌ها می توانند به همان میزان و یا به همان اندازه که نیاز باشد، آب را تامین کنند. آبسردکن‌ها، در دفاتر کار، ادارات، مدارس، دانشگاه‌ها و … می‌بینیم که برای کارکنان، دانش‌آموزان و مشتریان، امکان دسترسی آسان به آب شیرین و خنک را فراهم می‌سازد. اگر به عنوان یک صاحب کسب و کار، از دیدگاه صرفاً مالی به آن نگاه کنید، تهیه آبسردکن همیشه گزینه ارزان‌تری نسبت به هر تعداد آب بطری خواهد بود. آب بطری را می توان، به عنوان یک لوکس اداری گران قیمت دید. با گذشت زمان، هزینه تهیه و حمل و نقل آن افزایش می یابد که نتیجه خوبی برای کار شما نیست. از طرفی ضایعات بطری‌ها و اثرات مخرب زیست محیطی آن نیز باید در نظر گرفته شود.

 

فواید استفاده از آب بطری

آب بطری قطعا فواید زیادی دارد:

  • تهیه آن راحت است.
  • آلودگی باکتریایی کمی دارد.
  • طعم خوبی دارد.
  • قابل حمل است.

فواید استفاده از آبسردکن

آبسردکن‌‌‌ها، به عنوان یک ضرورت عمومی برای ارتقای سلامت و تندرستی و همچنین جایگزینی ارزان‌تر به ویژه در محیط‌های کار، مدارس و دانشگاه‌ها دیده می‌شوند. فقط باید به یک پریز دسترسی داشته باشید. یک آبسردکن که از شبکه تغذیه می شود، آب خنک را از طریق یک سیستم فیلتراسیون پیشرفته داخلی ارائه می کند. این به شما آب خالص و تازه با محتوای مواد معدنی طبیعی می دهد که هر گونه مواد پلاستیکی، طعم های شیمیایی و بوی بد را به طور کامل از بین می برد. به لطف 100٪ فیلتر بودن، خانواده یا کارکنان محیط کسب و کار شما می‌توانند بدون نگرانی در مورد ذخیره سازی بطری آب، از آبی که مستقیماً از منبع برق می‌آید، بهره مند شوند.

 

نصب آبسردکن

تمام آبسردکن‌های تغذیه شده اصلی، باید مستقیماً در لوله‌های آب اصلی شما برای قرارگیری ثابت، نصب شوند. لوله های تامین آب را می‌توان تا 13 متر دورتر اجرا کرد، بنابراین می‌توان آنها را به راحتی دورتر از آشپزخانه‌های اداری و فضاهای کاری نصب کرد. همچنین در صورت نیاز به صرفه جویی در فضا، مدل‌های کم جا نیز موجود است.

 

به چه نکاتی در خرید آبسردکن دقت شود

یش از آنکه برای خرید آبسردکن اقدام کنید، هدف خود را از خرید آبسردکن روشن سازید تا انتخاب درست‌تری داشته باشید. قیمت آبسردکن براساس اندازه، زیبایی و امکانات آن متفاوت خواهد بود. مدل‌هایی از آب سردکن دارای مخزن هستند و برخی دیگر مخزن ندارند، بنابراین بهتر است با در نظر گرفتن هزینه‌‌ها و نوع کارایی که مدنظرتان است، تصمیم خود را برای خرید آب سردکن مخزن‌دار یا بدون مخزن بگیرید. مدل‌های دارای فیلتر، قابلیت تصفیه‌ی ذرات معلق در آب، حذف برخی فلزات سنگین و حذف کلر را دارند. علاوه بر این‌، طعم و بوی آب را بهبود می‌بخشند.

 

برای خواندن مقاله کلرزنی، فرآیند مهم در تصفیه آب اینجا کلیک کنید

 

به جنس بدنه دقت کنید. آب سردکن‌هایی که پشت بدنه‌شان فلزی است، از مقاومت بیشتری برخوردار هستند. همچنین، برای حفظ تعادل، وزن آن باید مناسب باشد. و طراحی آن طوری باشد که بر اثر ضربه، واژگون نشود و استحکام لازم را داشته باشد. اگر قرار است آبسردکن را در مکانی قرار دهید که کودکان با آن در تماس هستند، حتما سیستم ایمنی آن را در نظر بگیرید. قابلیت قفل کودک و امکان مسدود کردن خروجی آب گرم، از مسائل مهمی است که باید برای سیستم ایمنی آبسردکن در نظر بگیرید.

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 41063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *