فیلتر معدنی‌ساز

فیلتر معدنی‌ساز

فیلتر مینرال (معدنی‌ساز) چیست؟

آلودگی آب، یک تهدید بزرگ برای کل جهان است و کارشناسان سخت در تلاش هستند تا راه حلی موثر برای این مشکل پیدا کنند. آگاهی عمومی در بین مردم اهمیت دارد تا از اثرات منفی آلودگی آب آگاه شوند. مصرف آب تصفیه شده برای سالم ماندن ضروری است. استفاده از دستگاه تصفیه آب برای تامین آب تصفیه شده کافی نیست و باید از نصب فیلتر معدنی‌ساز در دستگاه تصفیه، به منظور افزودن مواد مغذی موردنیاز به آب، اطمینان حاصل کنیم. با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه باشید تا با عملکرد فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب، آشنا شوید.

 

فیلتر معدنی‌ساز چه کاری انجام می‌دهد؟

فیلتر مینرال (معدنی‌ساز)، مواد معدنی سالمی مانند کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم، روی و آهن را در آب آزاد می‌کند. مواد مغذی که برای سلامتی شما ضروری هستند و طعمی لذیذ و با طراوت دارند. سنگ‌های معدنی متخلخل هستند و ظرفیت فعال کردن یون های موجود در آب را دارند، به این معنی که می توانند آب بیش از حد اسیدی را به pH خنثی نزدیک کنند.

 

دستگاه تصفیه آب معدنی

آب قبل از رسیدن به خانه های ما، از لایه های مختلف خاک عبور می‌کند، از میان سنگ‌ها و سنگریزه‌ها نفوذ کرده و در نتیجه در طی این فرآیند معدنی می‌شود. این آب حاوی مواد معدنی ضروری مانند منیزیم، کلسیم، پتاسیم، سدیم و غیره است. در حالی که این مواد معدنی برای سلامتی مفید هستند، اغلب با آلاینده‌های مختلفی که برای بدن انسان مضر بوده مخلوط می‌شوند. این به دلیل افزایش آلودگی و تخلیه مواد زائد در آب است که آن را برای مصرف انسان خطرناک می‌کند. همچنین، مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که این مواد معدنی فواید زیادی برای سلامتی دارند، هر مقدار اضافی از آنها می تواند اثرات نامطلوبی برای سلامتی داشته باشد. بنابراین، این مواد معدنی تنها زمانی مفید هستند که در مقادیر تنظیم شده مصرف شوند. اینجاست که نقش دستگاه‌های تصفیه آب معدنی نمایان می‌شود. دستگاه‌ تصفیه آب معدنی در اصل دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO) مجهز به یک فیلتر معدنی اضافی هستند.

 

برای خواندن مقاله خرید آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب اینجا کلیک کنید

 

دستگاه تصفیه آب RO، ناخالصی های مضر موجود در آب را همراه با سختی (کل جامدات محلول حاوی این مواد معدنی) از طریق چندین مرحله تصفیه آب، حذف می‌کنند. هنگامی که آب تصفیه شد، مواد معدنی ضروری دوباره از طریق فیلتر معدنی به آب تصفیه شده، اضافه می‌شود. این تضمین می‌کند که آبی که مصرف می‌کنید نه تنها عاری از تمام مواد شیمیایی مضر، فلزات سنگین و آفت کش ها است، بلکه سرشار از مواد معدنی ضروری است.

 

چه زمانی باید دستگاه تصفیه آب معدنی بخریم؟

یک دستگاه تصفیه آب معدنی تنها زمانی مورد نیاز است که آب شما دارای سختی بالایی (بالای ppm 300) باشد. آب با سختی بالا، طعم شوری دارد و برای مصرف شرب مناسب نیست. سختی بالا، نشان‌دهنده وجود مقدار زیادی از کل جامدات محلول در آب است که فقط از طریق فرآیند تصفیه آب اسمز معکوس قابل حذف است. یک دستگاه تصفیه آب RO ، سختی اضافی را به همراه سایر ناخالصی ها مانند مواد شیمیایی، فلزات سنگین، ویروس ها، باکتری ها و غیره حذف می‌کند. همراه با سختی، مواد معدنی نیز با سایر ناخالصی ها حذف می‌شوند. از این رو، یک دستگاه تصفیه آب RO دارای فیلتر معدنی‌ساز، به جبران مواد معدنی از دست رفته کمک می‌کند. تصفیه کننده‌های آب معدنی، نه تنها میکروب های مضر، باکتری ها و سایر آلاینده‌ها را از آب آشامیدنی شما حذف کرده، بلکه مواد معدنی ضروری مانند کلسیم، منیزیم را نیز به آب تصفیه شده اضافه می‌کنند.

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 41063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *