دیسپنسر

دیسپنسر

استفاده از دیسپنسر برای داشتن آب تصفیه در مدرسه

 

روش‌های رفع تشنگی دانش آموزان در مدرسه، در طول سال‌ها تغییر کرده است. قبلاً از آب لوله کشی می‌نوشیدند، سپس به خرید نوشابه‌های گازدار، بطری‌های آب و نوشیدنی‌های شیرین رو آوردند و در برخی موارد به سراغ نوشیدنی‌های دارای کافئین می‌رفتند. دانش‌آموزان به آب تمیز، ترد و خنک نیاز دارند که بهتر است از بطری‌های پلاستیکی یک‌بار مصرف تهیه نشود. جدیدترین راه حل برای تامین آب سالم، استفاده از دستگاه تصفیه آب است که آب فیلتر شده را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. دیسپنسر و آبسردکن، گزینه‌ای مناسب برای داشتن آب با کیفیت مورد نیاز دانش آموزان می‌باشد و آنها را به نوشیدن بیشتر تشویق می‌کند. دیسپنسرها، معمولاً چندین مرحله فیلتراسیون را طی می‌کنند و در نتیجه، خالص ترین آب را فراهم می‌کنند. با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه باشید تا راجع به کاربرد دیسپنسر در مدارس، اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

برای خواندن مقاله از خرید بطری آب آشامیدنی خسته شده اید اینجا کلیک کنید

 

دیسپنسر آب

دسترسی به آب خالص به دانش آموزان کمک می‌کند تا هیدراته بمانند و تمرکز بیشتری داشته باشند. اکثریت دانش آموزان، طعم آب تصفیه را به آب لوله کشی ترجیح می‌دهند. در میان مزایای بسیاری که وجود دارد، استفاده از دیسپنسر و آب سردکن راحت است، می‌تواند ظرفیت بالایی داشته باشد و سالم ترین راه را برای هیدراته ماندن فراهم می‌کند.

 

برای خواندن مقاله آبسردکن یا آب بطری اینجا کلیک کنید

 

استفاده از دیسپنسر، همچنین، به کاهش استفاده از آب بطری و نوشیدنی‌های شیرین توسط دانش آموزان کمک می‌کند.

 

برای خواندن مقاله چرا مردم آبمیوه دوست دارند اینجا کلیک کنید

 

امروزه دیسپنسرها، می‌توانند هم آب گرم و هم آب سرد را فراهم سازند. سازندگان دیسپنسر، این دستگاه‌ را در دو طرح ایستاده و رومیزی می‌سازند. در محیط‌های آموزشی مانند مدارس، که فضای کافی در زمین، برای قرار دادن دستگاه موجود است، تیپ ایستاده، مناسب است. دیسپنسرها، دارای مخزن در حجم‌های مختلفی می‌باشند و همچنین، در نوع جا لیوانی و شیر‌های گرم و سرد، متنوع هستند.

 

برای خواندن مقاله دستگاه تصفیه آب مناسب اینجا کلیک کنید

 

برخی از مزایای استفاده از دیسپنسر

 

راحتی و قابلیت خدمت رسانی به ظرفیت بالا

صدها دانش آموز در یک مدرسه وجود دارند. کمبود منابع برای دریافت آب آشامیدنی تازه در طول روز، منجر به کم آبی بدن در یکی از فعال ترین زمان‌های زندگی یک فرد می‌شود. بهترین راه حل، استفاده از دیسپنسر و آبسردکن است، که می‌تواند نیازهای بسیاری از دانش آموزان را به سرعت و بدون نیاز به بطری‌های پلاستیکی تامین کند.

بهره وری به موقع تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. دانش‌آموزان بین کلاس‌ها زمان زیادی برای رفت و آمد برای خوردن و نوشیدن ندارند. دیسپنسر، این روند را به طور قابل توجهی سرعت می‌بخشد و آن را بسیار راحت تر می‌کند.

 

برای خواندن مقاله آب تصفیه برای مدارس اینجا کلیک کنید

 

سالم ترین گزینه برای بهبود آبرسانی

بهترین راه برای هیدراته ماندن، نوشیدن آب خالص، تمیز و گوارا و نه نوشابه، قهوه یا سایر نوشیدنی‌ها، است. چالش اساسی، این است که گاهی اوقات آب با طعم عالی به اندازه سایر گزینه‌ها بلافاصله در دسترس نیست. اگر دیسپنسر و آبسردکن مجهز به تصفیه آب در مدارس نصب شود، این امر به دانش‌آموزان یک راه حل عالی برای نیازهای هیدراتاسیون آنها ارائه می‌دهد.

 

برای خواندن مقاله هیدراتاسیون بدن اینجا کلیک کنید

 

به طور خلاصه، اگر افراد آب ننوشند، دچار کم آبی می‌شوند. کم آبی بر سلامت جسمی ‌و روانی تأثیر می‌گذارد. این، باعث می‌شود افراد احساس خستگی بیشتری کنند، گرفتگی عضلات را تجربه کنند و تمرکز خود را راحت‌تر از دست بدهند، که هیچ کدام از این موارد، در یک محیط آموزشی ایده‌آل نیست. حفظ آب بدن هنگام شرکت در ورزش و سایر فعالیت‌های بدنی، که برای اکثر دانش‌آموزان رایج است، حتی مهم‌تر است. هیدراتاسیون مناسب به محدود کردن بیماری و متعاقباً روزهای غیبت در مدرسه کمک می‌کند.

 

برای خواندن مقاله نوشیدن آب، سلاح مخفی شما اینجا کلیک کنید

 

ممنون از اینکه تا انتها با این مقاله از گروه بازرگانی ایوا همراه بودید. شما عزیزان برای ارتباط با کارشناسان گروه بازرگانی ایوا و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق صفحه چت آنلاین در سایت رسمی گروه بازرگانی ایوا و یا تماس با شماره 02141063000 اقدام کنید.

اینستاگرام ایوا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *